اینستاگرام

چای تف teff

چاقی و اضافه وزن یکی از مشکلات بشر از ابتدا تا به امروز بوده که با روش های بسیاری در تلاشیم تا این معضل را درمان کنیم و تا به امروز در هر روشی با توجه به شرایط بعضی افراد راضی و برخی دیگر ناراضی اند که در این نوشته چای تف teff را بعنوان یکی از این روش ها معرفی می‌کنیم.

 

تف teff یک مجموعه دانه ی گیاهی جنگلی است که از دل جنگلهای آفریقا استخراج شده و در دسته بندی هایی که از این گیاه دانه انجام گرفته است شاید ۴۰ نوع دانه در این مجموعه جای گرفته باشد که درباره ی بکارگیری این دانه ها در چای تف teff بیشتر خواهیم گفت.

دانه های تف برای لاغری بسیار مفید هستند اما متاسفانه با توجه به تجویزهای نادرست بصورت پودر و یا جوشانده ی دز بالایی از آن در برخی از کشورها موجب مسمومیت و آسیب های بسیاری به کبد افراد شده که شرکت تف ترکیه برای تولید چای تف teff مقدار کم و مشخصی از این دانه را بصورت آسیاب شده با گیاه چای ترش ترکیب کرده و وارد بازار این کشور کرده است.

چای تف teff

این چای خیلی زود توانست بهترین نتیجه را به ارمغان بیاورد و مورد استقبال هنرمندان و ورزشکاران این کشور واقع شد و همین باعث شد تا در فروشگاه آمازون برای ساکنین خارج از ترکیه هم در دسترس باشد و استقبال زیادی از آن بعمل آمد.

چای تف teff چندی بعد به کشورمان نیز ورود کرد و اینک با توجه به بازدهی و رضایتی که از آن شکل گرفته در سایت نسیم سلامت هم عرضه شده تا بتوانید به راحتی و با اطمینان خاطر آن را سفارش دهید.

جهت دیدن دیگر محصولات فروشگاه نسیم سلامت اینجا را کلیک کنید.