اینستاگرام

عصاره سیر لیمو جعفری

پیش از معرفی عصاره سیر لیمو جعفری باید بدانیم با رشد تکنولوژی و افزایش مصرف مواد شیمیایی و همچنین مصرف بالای غذاهای آماده و نوشابه ها و… میزان سم موجود در بدن و بخصوص در کبد افزایش یافته که این سموم عامل اصلی بیماری ها و سرطان های متداول امروزه شده اند، چاقی بسیار بیشتر از قبل شده و به دلیل تحرک کم هر روز بیشتر از قبل هم میشود. کبد، بخشی حیاتی و ضروری در بدن است که نقش مهمی در سم زدایی و سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در بافت‌ها را به ایفا می کند.

پاکسازی کبد این عضو حیاتی، در جهت بین بردن کلسترول اضافی، سنگ مثانه و مواد زائد ذخیره شده در بدن یکی از اهداف علوم و صنعت پزشکی دارویی است. عصاره سیر لیمو جعفری، همان معجون معروف ابن سینا یکی از بهترین درمان های پاکسازی و سم زدایی کبد و بافت هاست که نقش موثری در شکستن و سوختن چربی‌های انباشته شده در بافت‌های بدن دارد و به همین دلیل میتوان آن را جادوی کاهش چربی و تناسب اندام نامگذاری کرد.

 

چرا راز ابن سینا مسکوت مانده است؟

عصاره ی مرکب سه گیاه سیر لیمو جعفری را ابن سینا دانشمند نامی و بزرگ ایرانی سالها قبل (زادهٔ ۳۵۹ ه‍.ش – درگذشتهٔ ۲ تیر ۴۱۶) کشف کرده و مورد استفاده قرار می داد اما به دلیل آنکه این سه گیاه در کنار همدیگر اگر جوشانده شوند یک نوع اسید تولید می کنند که برای سیستم گوارشی و معده بسیار مضر و آسیب رسان است افرادی که از راه خانگی به تولید عصاره سیر لیمو جعفری پرداخته اند با توجه به آسیب سیستم گوارشی عطایش را به لقایش بخشیده اند.

 

نمی توان این اسید را به شکلی مهار کرد تا از معجزه سیر لیمو جعفری بهره مند شویم؟

ترکیبات گیاهی هر کدام به تنهایی اثرات مثبت و بسیار سازنده دارند اما مصرف آنها با همدیگر ممکن است موجب آسیب به بافت های گوارشی شود و برای همین شرکت های دارویی در هنگام ساخت معجون های گیاهی از تست های آزمایشگاهی بسیاری استفاده می کنند تا به بهترین نتیجه و کمترین سطح آسیب برسند. شرکت دارویی لقمان حکیم ترکیه معجون سیر لیمو جعفری را با نام تجاری نرس(پرستار) به ثبت رسانده و این ترکیب را بر اساس همان فرمولاسیون طبیب بزرگ ابن سینا در کپسول های سافت ژل سیر لیمو جعفری تولید کرده است که چند ویژگی مهم دارند:

  • غنی کردن این ترکیبات در هر کپسول به مقدار نیاز روزانه هر شخص.
  • تولید این ترکیب در کپسول های ژله ای که به مسیر گوارشی هیچ آسیبی نمی رساند.
  • نگهداری این ترکیب نیازمند استفاده از یک صنعت دارویی و نگه دارنده هاست که در این نوع از مکمل ها این موضوع به خوبی رعایت شده است.عصاره سیر لیمو جعفری

قرص سیر لیمو جعفری چیست ؟

به یاد داشته باشید که برای تولید یک داروی گیاهی علاوه بر فرمولاسیون نیازمند تست های بالینی این دارو بر افراد مختلف هستیم تا بتوانیم به بهترین نتیجه ممکن دست بیابیم. شرکت دارویی لقمان حکیم ترکیه عصاره سیر لیمو جعفری را در بسته های ۶۰ عددی به شکلی مطمین و بهداشتی تولید و عرضه کرده است که هیچ گونه عوارضی ندارد و دارای تاییده سازمان غذا و داروی ترکیه و چندین مرجع معتبر اروپایی است.

 

روش خرید سافت ژل سیر لیمو جعفری ترکیه :

این محصول کشور ترکیه پس از مدتی جای خود را در بازارهای اروپایی و همچنین کشورمان باز کرده و یکی از محصولات پرطرفدار در بین ایرانیان محسوب میشود که با توجه به نوع و سبک غذای چرب و تحرک کم در بین مرد کشورمان عصاره سیر لیمو جعفری یکی از بهترین درمان های موثر برای کبد و عروق است که می توان آن را به دلیل اثرات مثبتی که دارد داروی هزار و یک درد نامید. این محصول شگفت انگیز را می توانید از طریق همین فروشگاه و از طریق این لینک سفارش داده و هرگونه سوالی درباره آن و شیوه مصرف این معجون داشته باشید از طریق شماره های درج شده در سایت اقدام فرمایید.

 

روش مصرف قرص سیر لیمو جعفری:

این محصول تولید شده شرکت دارویی لقمان حکیم ترکیه به صورت سافت ژل سیر لیمو جعفری در بسته های ۶۰ عددی تولید و عرضه شده است که هر بسته برای یک دوره ی یکماهه و مصرف دو عدد در روز تعبیه شده است. به دلیل اثر بالای این دارو در زمان های استراحت معده، بهتر است آن را به صورت ناشتا در صبح یک عدد و قبل از خواب در شامگاه یک عدد دیگر مصرف کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

عصاره سیر لیمو جعفری