اینستاگرام

خریدحضوری وکیوم آقایان و بانوان

دستگاه وکیوم مردانه چیست و چه کاری انجام می دهد؟

از زمان های قدیم گفته شده بود که اگر آلت خود را زیر آب داغ بکشید و چند دقیقه نگه دارید بزرگتر می شود. کاری که دستگاه وکیوم مردانه انجام می دهد در واقعا برگرفته از همان روش سنتی قدیم است اما اصولی تر ، استاندارد تر و البته ایمن تر. عملکرد این دستگاه ها مشابه فرایند بادکش کردن می باشد.

کاری که این دستگاه انجام می دهد افزایش جریان خون به آلت تناسلی است تا به شما در رسیدن به نعوظ یا حفظ نعوظ کمک کند تا بتوانید رابطه جنسی سالم تری داشته باشید. یک واشر وکیوم معمولاً در اطراف پایه آلت تناسلی قرار می گیرد تا به ماندن خون در آلت تناسلی و حفظ نعوظ طولانی تر منجر شود. خون رگهای خونی موجود در آلت تناسلی شما را پر می کند و باعث تورم آنها می شود تا آلت تناسلی شما بزرگتر و سخت تر شود.

 

دستگاه وکیوم مردانه چیست؟

دستگاه وکیوم سینه چیست؟

دستگاه وکیوم سینه دستگاهی مفید برای زنانیست که از کوچکی سینه های خود رنج می برند و به دنبال روشی آسان و ایمن برای بزرگ شدن سینه های خود می باشند .این دستگاه جایگزین مناسبی برای قرص و جراحی می باشد.

 

این دستگاه از دو قسمت گنبدی شکل تشکیل شده است که هر دو سینه را پوشش می دهد و مجهز به پمپ الکترونیکی یا دستی می باشد .پمپ به کار رفته در این دستگاه با ایجاد فشار خلاء بر روی بافت سینه شما موجب افزایش سایز سینه شما می شود.

 

دستگاه وکیوم سینهخرید حضوری وکیوم

شما با استفاده از وکیوم سینه با روشی غیر تهاجمی به راحتی می توانید در منزل سینه های خود را حجیم کرده و سایزشان را افزایش دهید .این دستگاه عالیترین و کم هزینه ترین راه بزرگ کردن سینه های کوچک شما در کوتاه ترین مدت می باشد .اگر قصد خرید این دستگاه را دارید با همکاران ما تماس بگیرید و به راحتی و در کوتاه ترین زمان این دستگاه را خریداری نمایید.

 

خرید حضوری وکیوم اقایان و بانوان

شرکت نسیم سلامت جهت رفاه بیشتر مشتریان خود  انواع وکیوم های مردانه از جمله وکیوم تورنادویی با کیفیت ساخت عالی ، وکیوم تورنادویی با کیفیت ساخت خوب و دستگاه وکیوم مردانه گلدن روناس طب جدید و دستگاه وکیوم مردانه گلدن روناس طب قدیم را عرضه میکند که میتوانید به راحتی سفارش خود را در سایت نسیم سلامت ثبت نموده و طی سه روز کاری بسته خود را دریافت کنید البته این شرکت جهت آسودگی خیال مستری ها امکان خرید حضوری برای مشتری های تهرانی را فراهم نموده و همراهان گرامی میتوانند جهت خرید حضوری وکیوم مردانه و یا وکیوم زنانه به ادرس دفتر اصلی شرکت نسیم سلامت و یا انبار شرکت نسیم سلامت مراجعه بفرمایند.

دستگاه وکیوم آقایانبادکش مردانه